Limpio İle Lavabo, Duş, Küvet Nasıl Temizlenir?

Limpio ile Yatak, Minder, Yastık Nasıl Temizlenir?
24 Kasım 2017
Limpio İle Mangal, Izgara Nasıl Temizlenir?
24 Kasım 2017

Limpio İle Lavabo, Duş, Küvet Nasıl Temizlenir?

Lavabo, duş ve küvetlerde sabun köpük veya artıkları çini, ayna, cam, lavabo, seramik, duşakabin gibi yüzeyler üzerinde rahatsız edici ince bir tabaka oluşturur. Sık rastladığımız bu kalıntılardan kurtulmak zor ve zahmetlidir.Limpio buharlı temizlik makinelerinin, sıcak ve basınçlı kuru buhar marifeti ile bir çok işinizi halledebilirken en basit, kolay ve zahmetsiz şekilde sabun, köpük veya deterjan kalıntılarından da kurtulabilirsiniz.
Limpio buharlı temizlik makineleri standart aksesuarları içerisindeki buhar nozülü ile, lüzum duyulursa fırçasını da kullanarak, çerçeve, duş kapı etrafları, sürgü, menteşe gibi dar alanlarda sabun, deterjan, köpük kalıntısı ile birlikte kir, leke, yağ, toz birikintilerini, buharı direk uygulayarak yok edebilirsiniz.

Geniş yüzeylerde ise, standart aksesuar içerisindeki üçgen fırçayı buhar hortumu ucuna kolayca yerleştirerek, uygulama alanına dairesel hareketlerle uygulayın. Değil köpük, varsa donmuş sabun artıklarının da eridiğini göreceksiniz. Daha sonra eriyen bu kalıntıları sünger veya microfiber bir bez ile silin.

Limpio buharlı temizlik makinelerini kullanarak, sabun veya deterjan kalıntılarını çıkarmak için yapmış olduğunuz bu uygulama ile aynı zamanda:

  • En çok banyo gibi nemli ortamlarda üreyip çoğalan, küf, bakteri, mantar gibi istenmeyen mikroorganizmaları yok ederek, üremelerini de engellemiş oldunuz.
  • Buhar uyguladığınız ortamı dezenfekte etmiş oldunuz.
  • Kimyasal kullanmanın yol açtığı yan etkilerden kurtulmuş oldunuz.
  • Banyodaki ayna, cam, duş, jakuzi – klozet-lavabo-duşakabin ve seramiklerin daha parlak, temiz ve hijyenik olmasını sağladınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir