Corona Virüs Döneminde Limpio İle Hijyen

Limpio İle Buzdolabı Nasıl Temizlenir?
27/03/2020
Black Diamond Elektrolize Su Cihazı
Korona Virüse Karşı Etkili ve Sertifikalı Tek Cihaz
14/01/2021

Corona Virüs Döneminde Limpio İle Hijyen

Corona Virüs Döneminde Limpio İle Hijyen

Corona Virüs Döneminde Limpio İle Hijyen

Corona Nasıl Bulaşır?

Corona virüsün birincil bulaşma yolu damlacık enfeksiyonudur. Korona virüs, bu tipte öksürme veya hapşırma yoluyla havaya yayılır. Diğer insanlar bu virüsleri solur ve hastalık onlara da bulaşır. Virüsün dolaylı yoldan bulaşması da mümkündür. Daha önce ellerine öksüren veya hapşıran insanlar kapı kolları, cep telefonları, dokunmatik ekranlar veya sandalye sırtları gibi nesnelere dokunur. Virüsler yüzeyde kalır ve buradan da sağlıklı insanlara bulaşır.

Kendinizi Nasıl Koruyabilirsiniz?

Şu anda dünya genelinde koronavirüse karşı henüz herhangi bir aşı olmadığı için gerek bireysel ortamınızda gerekse kamuya açık alanlarda basit hijyen kurallarına uymak çok önemlidir. Düzenli olarak temizlenen, hijyenik ortamlarda patojenlerin bulaşma riski önemli ölçüde azalır. Hijyenik yüzeyler mikroplar, bakteriler veya virüsler için üreme alanı olmaktan çıkar. Hijyen, erişilmesi güç alanlarda bile patojenlerin kapsamlı bir şekilde yok edilmesini sağlar.

Limpio İle Nasıl Hijyen Sağlanır?

Özel ve derinlemesine temizliklere uygun buharlı temizleyici Limpio; 170 derece buhar ile virüs, bakteri ve mikropları dezenfekte eder. Limpio Buharlı Temizlik Makinesi özellikle detay temizliklerinde ve özel ilgi gerektiren alanlarda etkili bir temizlik yapmanızı sağlar. Çalışırken su ekleme özelliği sayesinde sınırsız çalışma süresine sahip Limpio ile günlük temizliğin yanı sıra zorlu lekelere sahip barbekü, döşeme, lastik jantı, motor ve fayans araları gibi alanlarda da kusursuz hijyen elde edebilirsiniz. Aksesuarları zemin yüzeylerinden banyo armatürlerine, halılardan cam ve aynalara, ocaklardan fayans aralarına kadar çeşitli alanları temizlemenize imkan sağlamaktadır.

Comments are closed.