Black Diamond Hava Temizleme Makinesi

 

Ölçüler:300(W)*180(D)*427(H)mm
Ağırlık:4 kg
Güç:220V/60Hz
Güç Tüketimi:18 W
Uygulanabilir Alan (m2):22.3㎡
Özellikler:

Ön Filtre: Büyük toz, kürk, polenleri temizleyin Anti alerji Filtresi: Alerji bileşenini, Grip ve kokuyu giderir Koku Giderme Filtresi: Formaldehit ve kokuyu giderir Ultra ince parçacık içermeyen filtre: Ultra ince parçacıkları ve ince tozu temizleyin

Neden Hava Temizleme Cihazı Kullanmalıyız?

Soluduğumuz havada asılı bulunan bir çok partikül bulunur. Bu partiküllerin bir çoğu doğal ve zararsızdır. Ancak diğerleri kimyasal maddelerdir ve doğal temiz havanın kalitesini düşürerek sağlıklı bir şekilde faydalanmamızı engellerler. Ayrıca kimyasalların haricinde bazı alerjen maddeler, kokular, duman ve evcil hayvan tüyleri de soluduğumuz havada bulunabilir. Dolayısı ile havadaki bu yabancı maddeleri ortadan kaldırmamız gerekmektedir. Filtrelenmediği durumlarda; astım ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilir yada daha da kötüleştirebilir.

3 katmanlı, 6 aşamalı filtreye sahip Black Diamond Hava Temizleme Cihazı havada bulunan tüm yabancı maddeleri filtreleyerek size doğal, taze ve sağlıklı hava sunar.

güçlü hava temizleme

Black Diamond Hava Temizleme Cihazı, ön tarafına yerleştirilen toplam 2367 hava deliği ile ultra ince parçacık da dahil olmak üzere odadaki kirli havayı emerek havayı arındırır ve iç mekan havasını temiz tutar.

ULTRA İNCE 4 AŞAMALI FİLTRASYON

Ultra ince filtrasyon sistemi sayesinde; bakteri, koku, mikrop, toz, sigara dumanı, polen ve küf sporları gibi yaygın alerjenler içeren mikroskobik parçacıkların % 99,9’unu yakalar. 

Ultra-ince partikül içermeyen filtre sistemi ile odanızın havasını temiz ve taze tutar.

KÜÇÜK AMA AKILLI

Black Diamond; otomatik hava kontrolü, zamanlayıcı ayarı, filtre değişimi alarmı, gece modu, ECO modu gibi kullanışlı ve akıllı performanslar sunar.

Ultra ince PM 2.5 partikül

Geniş alanlara ulaşan hava 

Küçük ve akıllı performans

Gerçek zamanlı hava kalitesi göstergesi

2367 hava deliği ile güçlü hava temizleme