Limpio Hava Temizleme Makinesi

 

Ölçüler:275(G) x 278(D) x 710(Y) mm
Ağırlık:7.3 kg
Güç:AC 220V/60Hz
Güç Tüketimi:33W
Uygulanabilir Alan (m2):49.5
Özellikler:

6 aşamalı filtrasyon sistemi

Hepa filtre

360 derece hava püskürtme

6013 hava deliği sayesinde yüksek hava emişi

Negatif iyon teknolojisi

Gerçek zamanlı hava kalite göstergesi

Uyku modu, Eko mod

Yer kaplamayan kompakt tasarım

Neden Hava Temizleme Cihazı Kullanmalıyız?

Soluduğumuz havada asılı bulunan bir çok partikül bulunur. Bu partiküllerin bir çoğu doğal ve zararsızdır. Ancak diğerleri kimyasal maddelerdir ve doğal temiz havanın kalitesini düşürerek sağlıklı bir şekilde faydalanmamızı engellerler. Ayrıca kimyasalların haricinde bazı alerjen maddeler, kokular, duman ve evcil hayvan tüyleride soluduğumuz havada bulunabilir. Dolayısı ile havadaki bu yabancı maddeleri ortadan kaldırmamız gerekmektedir. Filtrelenmediği durumlarda; astım ve alerjik reaksiyonları tetikleyebilir yada daha da kötüleştirebilir.

3 katmanlı, 6 aşamalı filtreye sahip Limpio Hava Temizleme Cihazı havada bulunan tüm yabancı maddeleri filtreleyerek size doğal, taze ve sağlıklı hava sunar.

6 aşamalı​ filtrasyon - ​360 derece hava püskürtme

Kirli havayı hapsedin

Limpio Hava Temizleme Cihazı 6 filtreli hava temizleme teknolojisi ile ultra ince patikülleri yakalayarak kötü kokuları hapseder. Rafine edilmiş hava sirkülasyonu sayesinde evinizde veya ofisinizde size tertemiz ve huzurlu bir atmosfer yaratır. 

Temiz ve sağlıklı hava

Limpio Hava Temizleme Cihazı; havadaki toz parçacıklarını, zararlı partikülleri sadece gidermekle ve ayrıştırmakla birlikte aynı zamanda tozu, kötü kokuyu, bakteriyi, küfleri, polenleri ve diğer alerjenleri de yok eder.

Kontrolü elinize alın

Hava debinizi tek dokunuşla kontrol edin. Limpio Hava Temizleme Cihazı 360 derece ızgara dönüşü ile temiz havayı etkili şekilde dağıtır. Limpio, LED hava kalitesi sensörü sayesinde hava kalitesini takip etme imkanı sunar.

Ultrafiltrasyon Sistemi

Limpio Hava Temizleme cihazı havada asılı bulunan en ince toz tanesi bile filtre ederek size sağlıklı bir hava sunar.

3’lü Filtre, 6 Aşamalı Filtrasyon

Bakteri, koku, mikroplar, toksik maddeler ve havadaki ultra ince parçacıkların %99.9’unu filtre eder.

360˚ Hava Sirkülasyonu

360˚ derece dönen ızgarası sayesinde filtrelenmiş havayı sirküle eder, en uzak mesafeye bile taze havayı ulaştırır.

Güçlü Emiş Özelliği

4 tarafında bulunan 6013 hava emiş deliği sayesinde maksimum seviyede havayı emerek filtre eder.

Küme İyonlaştırıcı

Kümelenmiş iyonları havaya bırakarak mikropları ve kokuyu (kolon basili, amonyak vb.) etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Hava Kalite Göstergesi

Ultra ince toz sensörü sayesinde göstergede bulunan led ışığın durumuna göre hava kalitesini kontrol edebilme özelliği sunar.

Ekstra Özellikler

Otomatik hava hacim kontrolü, zaman ayarı özelliği, uyku modu, eko modu vb. gibi birçok kullanışlı ekstra özelliklere sahiptir.

Premium Tasarım

Herhangi bir iç mekanla eşleştirilebilecek kompakt ve küçük tasarımı, 360˚ hava emiş ve dağıtım sistemi ile  üst düzey performans!