Korona Virüse Karşı Etkili ve Sertifikalı Tek Cihaz

Corona Virüs Döneminde Limpio İle Hijyen
Corona Virüs Döneminde Limpio İle Hijyen
01/04/2020

Korona Virüse Karşı Etkili ve Sertifikalı Tek Cihaz

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı

YENİ NESİL TEMİZLİK

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı, elektroliz teknolojisi kullanarak özel üç katmanlı elektrotlar (TLE) sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde sterilizasyon sağlayan su üretir. Elektrolize su, çözünmüş sodyum klorür içeren normal musluk suyunun elektrolizi ile üretilir. Elektrolize edilmiş su, reaksiyon esnasında ortaya çıkan hidrojen, oksijen, Hidroksil Radikali (OH), Peroksit (H2O2), Hipokloröz Asit (HOCl), Sodyum Hipoklorit (NaOCl), ve son derece etkili oksitleyici özelliğe sahip Hipoklorit iyonu (OCl-   sayesinde hiçbir kimyasal ürüne ihtiyaç duymadan farklı yüzeylerde temizlik için kullanılabilir. Evlerin, hastanelerin, okulların, araçların, spor salonlarının koku giderme ve sterilizasyonu için kullanabilirsiniz.

KUSURSUZ TEKNOLOJİ

Black Diamond’da kullanılan 3 katmanlı elektrotlar, değerli metaller grubuna ait titanyum ve iridyum metallerinden üretilmiştir. Oksitlenme yapmayan ve su içinde son derece etkili bir şekilde elektroliz kapasitesine sahip olan bu metaller uzun süreli kullanılabilmesi için özenle test edilmiş ve üretilmiştir. Biyo uyumlu elektrot kaplamaları ile donatılan Black Diamond, uzun yıllar boyunca yüksek saflık garantili sterilizasyon sağlayan su üretmenizi sağlar.

DOĞAL VE GERÇEK HİJYEN

Artık evlerinizde kimyasal içermeyen, cilt ile teması güvenli, bebeğiniz, aileniz ve evcil hayvanlarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir temizlik ürününe sahip olabilirsiniz. Üstelik yalnızca 1 dakikada musluk suyu ve sofra tuzu kullanarak sterilizasyon sağlayan su üretebilir; evinizin, ofisinizin ve arabanızın her köşesinde hatta çocuklarınızın oyuncaklarında bile güvenle kullanabilirsiniz. Black Diamond Elektrolize Su Cihazı ile hiçbir kimyasal kullanmadan evinizin her noktası dezenfekte edilmekte ve oksitleyici özelliği ile dezenfekte edilen alandaki bakterileri yok ederek %99,99 hijyen sağlanmaktadır. Mikro damlacık püskürtme teknolojisi ile güçlü elektrolize iyonik su partiküllerini geniş bir alana etkili bir biçimde uygular ve standart spreylerin sebep olduğu yoğun ıslaklıkla uğraşmanıza gerek kalmaz.

KORONAVİRÜS’E KARŞI ONAYLI VE SERTİFİKALI TEK CİHAZ

Black Diamond Elektroliz Su Cihazı, uluslararası bağımsız laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile koronavirüse karşı %99,99 etkinliği kanıtlanmış tek cihazdır. Ahşap, metal, plastik, cam, deri ve kauçuk gibi tüm yüzeylerde test sonuçlarında %99,99 oranında sterilizasyon sağlayan Black Diamond ile ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilir, evinize aldığınız tüm ürünleri güvenle dezenfekte edebilirsiniz.  

Comments are closed.