Limpio Buharlı Temizlik Makinesi ile Halı Nasıl Temizlenir?

Limpio İle Cam-Ayna Gibi Yüzeyler Nasıl Temizlenir?
21/01/2020

Limpio Buharlı Temizlik Makinesi ile Halı Nasıl Temizlenir?

Evlerinizdeki halıları genellikle su ve deterjan yardımı ile veya halı temizleme şirketleri aracılığı ile kimyasal yollarla temizlenmekte olup, bu yöntemler kısa sürede halılarınızın deforme olmasına sebep olur. Ayrıca zahmetli olduğu kadar kurutmakta problem olur ve zamanınızı alır. Kuruma esnasında nemli olarak kalan halılarınız istenmeyen mikroorganizmaların üremesi için çok elverişli bir ortam hazırlar, bakteri yuvasına dönüşür. Temiz gibi görünen halılarınız aslında hiçte öyle değildir, aksine mikrop yuvası haline gelmiştir.

Zor lekeleri barındıran tekstil yüzeyleri temizlemek için öncelikle Limpio buharlı temizlik makinesinin vakumlama aparatını kullanarak gözle görünen tüm kiri vakumlayarak çekin. Ardından standart aksesuarlar içerisindeki fırça aparatına bir mikrofiber bez tokalayarak buhar uygulayın. Ve halının üzerinde gezdirin.

Limpio buharlı temizlik makinelerinin geniş aksesuar çeşitliliği içerisindeki, halı temizleme aparatı veya döşeme temizleme aparatları ile de mikrofiber bez kullanmadan bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Comments are closed.