Black Diamond Elektrolize Su Cihazı

Ölçüler : Taban: 137 (W) x135 (D) 68 (H) mm Püskürtme şişesi: 90 (W) x90 (D) x275 (H) mm
Kapasite : 450 ml
Güç : 220V/60Hz
Ağırlık : Taban: 210g Püskürtme şişesi: 285g
Güç : AC 220V / 60Hz

KİMYASALA GEREK KALMADAN HİJYENİK TEMİZLİK

Hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanmadan evde kendi dezenfektanınızı üretebilir ve güvenle  kullanabilirsiniz. Elektroliz teknolojisini kullanan Black Diamond, musluk suyunu yalnızca bir dakikada güvenli ve güçlü bir dezenfektana dönüştürür. Mutfağınızda, banyonuzda, kişisel bakımınızda, bebeğinizin eşyalarında, evcil hayvanlarınızda, süs bitkilerinizde ve daha birçok alanda güvenle kullanılabilir ve yapılan laboratuvar sonuçlarına göre %99.9 oranında hijyen sağlar. Black Diamond Elektrolize Su Cihazı suyu bir dakika içinde elektrolize ederek vücutta üretilen en etkili sterilizasyon ajanı olan HOCI Hipokloröz Asit elde eder.

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı bir dakikada hazır hale gelerek zararlı bakterileri % 99,9’a kadar yok eder. Mikro damlacık püskürtme teknolojisi ile güçlü elektrolize iyonik su partiküllerini geniş bir alana etkili bir biçimde uygular.

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı, elektroliz teknolojisi kullanarak özel üç katmanlı elektrotlar sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde sterilizasyon sağlayan su üretir.Black Diamond

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı ile hiçbir kimyasal kullanmadan evinizin her noktası dezenfekte edilmekte ve oksitleyici özelliği ile dezenfekte edilen alandaki bakterileri yok ederek %99,99 hijyen sağlanmaktadır.

Gerçek hijyen

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı, elektroliz teknolojisi kullanarak özel üç katmanlı elektrotlar sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde sterilizasyon sağlayan su üretir.

HER ZAMAN HAZIR

Black Diamond Elektrolize Su Cihazı 1 dakikada hazır hale gelerek  zararlı bakterileri % 99,9’a kadar yok eder.

Mikro damlacık püskürtme teknolojisi ile güçlü elektrolize iyonik su partiküllerini geniş bir alana etkili bir biçimde uygular.

bütçe dostu dezenfeksiyon

Yarı kalıcı, yüksek mukavemetli elektrotlar ile ciddi virüsler de dahil olmak üzere, birçok virüs, bakteri ve mantar üzerinde temizlik malzemelerine göre çok daha kolay ve ucuz bir çözüm sunar.

Tritan Malzemesi

WCE-200, BPA içermeyen çevre dostu bir malzemedir.

3 Sınıflandırılmış Kullanım Modu

Koku Giderme (‘DÜŞÜK’) Temizleme (‘ORTA’) Sterilizasyon (‘YÜKSEK’)

Mega Örgü Üçlü Katmanlı Elektrotlar

Yarı kalıcı, yüksek mukavemetli ve iletken özelliklere sahip üç katmanlı elektrotlar

Sterilizasyon için Mikro-Kabarcık Boyutlu Elektrolize Su

Kimyasal katkı maddesi içermeyen, zararlı bakteriler olmadan % 99,9’a kadar hijyen