Limpio İle Mangal, Izgara Nasıl Temizlenir?

Limpio İle Lavabo, Duş, Küvet Nasıl Temizlenir?
14/02/2020
Limpio İle Evcil Hayvan Dışkıları Nasıl Temizlenir?
07/03/2020

Limpio İle Mangal, Izgara Nasıl Temizlenir?

Limpio buharlı temizlik makineleri ile evinizde çok daha kapsamlı bir temizlik robotu görevi verebilirsiniz.

Limpio buharlı temizlik makineleri çok yönlü kullanım özelliğine sahip aparatları sayesinde, şaşılacak ölçüde mangal, ızgara, barbekü, şömine, davlumbaz gibi kiri, isi, yağı, yanık birikintilerini, tortuları, gıda artıklarını üzerinde barındıran yüzey temizliğinde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geleneksel yollarla yapılan temizlik prosedürleri ile bu istenmeyen kirlerden kurtulmak çok zor, zaman alıcı ve kimyasal kullanmanız gerektiğinden tavsiye edilmemektedir.

Mangal, ızgara, barbekü gibi üzerinde balık, et, köfte, sucuk gibi yiyecekleri pişirdiğiniz malzemelerinizi, Limpio buharlı temizlik makineleri ile kimyasal kullanmanıza gerek kalmaksızın temizleyip, dezenfekte edebilirsiniz. Böylece malzemeleriniz bir daha ki sefere hijyenik olarak tekrar kullanılmak için hazır olur ve ömürleri uzar.

Bu alanlar için buhar nozülünü fırçası ile buhar hortumunun ucuna takın ve kimyasal kullanmadan sadece sıcak ve basınçlı buhar marifeti ile bu istenmeyen kirlerden kurtulun. Aynı zamanda da dezenfekte etmiş olun. Bu inatçı kirlerden kurtulmak için kuvvet uygulamanıza gerek yok. Basit ve rahat biçimde aparatınızı sadece üzerinde gezdirin.

Comments are closed.