Limpio İle Ticari Mutfak Fırınları Ve Paslanmazlar Nasıl Temizlenir?

Limpio ile Yatak, Minder, Yastık Nasıl Temizlenir?
10/02/2020
Limpio İle Lavabo, Duş, Küvet Nasıl Temizlenir?
14/02/2020

Limpio İle Ticari Mutfak Fırınları Ve Paslanmazlar Nasıl Temizlenir?

Ticari mutfaklara sahip fast food, kafe, pastane ve restoran gibi işletmelerde ticari fırın, paslanmaz, tezgah gibi sık kullandığımız malzemeleri temizlemek kolay değildir. Zaten bu tür temizleme yöntemlerinde kimyasal kullanmak gerektiğinden, özellikle gıda endüstrisi için tavsiye edilmemektedir.
Ticari fırınlar büyük kapasite ve hacme sahip cihazlardır. Günlük rutin çalışmalarında yağ artıkları, pişmiş gıda artıkları gibi lekelerin temizlenmesi iş performansını düşürebilir.

Limpio buharlı temizlik makinelerinin yüksek basınçla sıcak buhar veren sistemi ve profesyonelce tasarlanmış aksesuar çeşitliliği kimyasal kullanmanıza gerek kalmaksızın temizlik ve dezenfeksiyon için çözümler üretir.

Fırınların derinliği ve yüksekliğine göre uzatma aparatlarını kullanarak, fırçası ile birlikte buhar nozülü ile kombinleyin ve kimyasal kullanmadan direk buhar uygulamasına başlayın.

Normalde ulaşamadığınız yerlerdeki kirleri de bu şekilde yok edebileceğiniz gibi, daha minik alanlar için buhar nozülü ile direk basınçlı buharı uygulayın. Tencere kazan, tepsi, tel elek vb. standart aksesuar çeşitliliği içerisindeki fırçalardan uygulama alanınıza uygun olan el aparatı ucuna takılır ve direk buhar uygulaması başlatılır.

Tezgah temizlik ve dezenfeksiyonu için bir çok alternatifler sunan aksesuarlarımız sayesinde, çok kısa bir sürede bu alanların temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmış olur.

Comments are closed.