Limpio ile
virüsleri yok edin!

%99.99‘a kadar virüsleri yok edin!

Virüs ve bakterileri %99.99 oranında yok edin!

Limpio Buharlı Temizlik Makinesi kimyasal kullanmadan buharlı temizlik makinaları ile yüksek sıcaklıkta evinizin her noktası dezenfekte edilmekte, vakumlama ile dezenfekte edilen alandaki bakteriler yok ederek %99,99 hijyen sağlamaktadır.

eviniz için lokal çözümleri unutun!

Limpio Buharlı Temizlik Makinesi hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir. Limpio Buharlı Temizlik Makinesi 160 derece sıcaklıkla mikrop, mite ve bakterileri yok ederek; evde, işyerinde ve otomobilde hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar.

SAĞLIKLI TEMİZLİK

Limpio Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyasalların sağlığımıza verdiği zararlardan kurtulur; evinizin veya işyerinizin daha uzun süre steril kalmasını sağlarsınız.

ingiliz alerji vakfı onaylı

Aileniz sağlığı emin ellerde. Limpio ile kimyasal kullanmadan, sadece sağlıklı su buharı ile alerjenleri ortadan kaldırın!

sınıfında rakipsiz buharlı temizlik

Limpio Buharlı Temizlik Makinesi, 6,5 bar basınca ulaşan, 160°C sıcak sulu buhar püskürtme özelliğine sahip olan, sınıfında rakipsiz en küçük buharlı temizlik makinesidir.

160°C

Buhar Sıcaklığı

6,5 Bar

Buhar Basıncı

limpio nasıl temizler?

BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN